Wigilia firmowa

Wigilia firmowa Warszawa – w restauracji, w pracy czy w lokalu?

Firmowe spotkania wigilijne coraz częściej są organizowane zarówno przez duże korporacje, jak i niewielkie lokalne firmy. W zależności od budżetu, dyspozycyjności oraz ilości pracowników w zespole, wigilia organizowana jest w różnej formie: uroczystej kolacji lub nawet kilkudniowych wyjazdów integracyjnych. Niezależnie od tego, na jaką formę decydują się właściciele firmy, wigilia firmowa nie może odbyć się bez świątecznego jedzenia.

Wigilia firmowa jest niewątpliwie dobrą okazją do integracji. Podczas tego wieczoru spotykają się zwykle pracownicy każdego szczebla: stażyści, pracownicy fizyczni, kierownicy a także dyrekcja czy udziałowcy firmy. Wigilijne spotkanie to również czas do podsumowania całego roku dla firmy, okazja do przekazania przez zarząd kilku słów na temat sukcesów i dalszego rozwoju firmy. A to może być bardzo motywujące dla każdego pracownika.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą: oferta świąteczna – Restauracja Pałacyk Pod Jodłami.

Wigilia w firmie – Warszawa i okolice

Ważną decyzją dotyczącą organizacji wigilii firmowej jest wybór miejsca, w którym się ona odbędzie. Część firm organizuje uroczystą kolację w restauracji dla najwyższych rangą pracowników i właścicieli, a dla pozostałych pracowników przygotowuje wigilię w siedzibie firmy. Alternatywnym rozwiązaniem jest zgromadzenie wszystkich, niezależnie od zajmowanego stanowiska, pracowników w budynku firmowym lub innym wybranym lokalu oraz zamówienie cateringu.

W Warszawie i okolicach nie brakuje restauracji, które angażują się w organizację wigilii firmowych w siedzibach firm. Wśród nich jest między innymi Pałacyk Pod Jodłami z Piaseczna, który w swojej ofercie proponuje świąteczne usługi cateringowe, zarówno w formie dań serwowanych na miejscu, jak i przygotowanego bufetu.

Wigilia firmowa – Piaseczno, restauracja Pałacyk pod Jodłami

Innym rozwiązaniem jest zaproszenie pracowników do restauracji na odświętną kolację wraz z symbolicznym łamaniem się opłatkiem. Obsługa lokalu zadba wówczas o odpowiedni świąteczny wystrój, słodki upominek dla uczestników kolacji oraz wszelkie logistyczne udogodnienia, tj. wygodną szatnię oraz parking dla zmotoryzowanych gości. Warto przyjrzeć się szczegółowej ofercie i zaproponować pracownikom spotkanie na innym gruncie, niż miejsce codziennej pracy.

Udostępnij: