Przyjęcia okolicznościowe

Zobacz nasze świąteczne menu:

Przyjęcia okolicznościowe


Pałacyk Pod Jodłami to idealne miejsce na organizację przyjęć okolicznościowych. Wyróżnia nas kuchnia, elegancki wystrój oraz urokliwy ogród z tarasem, gdzie można zorganizować dla gości strefę relaksu, a dla najmłodszych kącik zabaw. Dysponujemy także pokojami dla 20 osób, które umożliwiają zorganizowanie komfortowego noclegu dla uczestników imprezy.

Organizując przyjęcia urodzinowe, wesele czy imieniny w naszym obiekcie, możecie Państwo elastycznie dopasować ofertę do swoich potrzeb. Dysponujemy specjalnym menu na różne okazje, propozycjami dodatkowych atrakcji oraz infrastrukturą, która sprawi, że przyjęcia okolicznościowe w Piasecznie w Pałacyku będą wydarzeniem wyjątkowym i klimatycznym.

Menu przyjęć poślubnych, komunii oraz konsolacji (stypy) ustalane są indywidualnie. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.  

 

Przyjęcia poślubne Piaseczno


Pałacyk Pod Jodłami jest miejscem, w którym warto zorganizować kameralne przyjęcie poślubne. Przygotujemy dla Państwa propozycję menu, którego ostateczny kształt ustalimy wspólnie. Naszą kuchnię opieramy na pasji do gotowania. Korzystamy z wysokiej jakości produktów, gwarantujących odpowiedni standard serwowanych dań i połączenie tradycji z nowoczesnością.

Wiemy, jak dużo obowiązków spada na parę młodą i najbliższą rodzinę, w związku z organizacją przyjęcia w Piasecznie, dlatego też dysponujemy własnym dekoratorem wnętrz oraz bogatą ofertą firm w zakresie przygotowania atrakcji dla gości, w tym dzieci. Dzięki temu możemy przejąć na siebie wiele spraw logistycznych, które nadmiernie obciążają narzeczonych przed ślubem.

Informujemy również, że przyjęcia organizujemy maksymalnie do północy.

Przyjęcia okolicznościowe Piaseczno


Organizujemy również przyjęcia imieninowe, które przygotowujemy nawet dla niewielkiej liczby gości. Impreza w restauracji pozwoli Państwu na spokojne świętowanie, bez czasochłonnych przygotowań i angażującej obsługi gości. Przygotujemy, według Państwa wytycznych, menu, dekorację, a także zapewnimy odpowiednią muzykę, która może stanowić klimatyczne tło przyjęcia lub zachęcać do wyjścia na parkiet.

Do współpracy zapraszamy także osoby, które organizują komunie w Piasecznie. Dedykowana oferta menu dziecięcego, elegancki wystrój sali, możliwość przygotowania kącika zabaw dla najmłodszych to standardowe elementy naszej oferty na tę okazję. Gościom udostępniamy także ogród z tarasem i altaną, pozwalające na chwilę odpoczynku i relaks w zacisznym miejscu.

Wybierając lokal na wesele czy chrzest w Piasecznie, zapraszamy do kontaktu z Pałacykiem Pod Jodłami. Podczas wizyty poznają Państwo szczegóły oferty, menu, a także atrakcje, które czekają na gości imprezy.