Ogród

OGRÓD


Naszą restaurację wyróżniają piękne tereny zewnętrzne, obejmujące ogród. Stanowi on miejsce do organizacji strefy relaksu dla uczestników imprezy, czy kącika zabaw dla dzieci. Jest również sposobem na odpoczynek przy dobrej książce lub lampce wina. Ogród jest przestrzenią estetyczną, o której wygląd dbamy na bieżąco. Służy także organizacji imprez plenerowych dla osób, które decydują się na tego rodzaju przyjęcie.

Dla gości przebywających w Pałacyku Pod Jodłami z dziećmi przygotowaliśmy także zewnętrzny plac zabaw. Pozwala on na zorganizowanie czasu najmłodszym i ciekawą rozrywkę. Bogato wyposażony gwarantuje atrakcyjną zabawę na świeżym powietrzu.

Wypoczynek na świeżym powietrzu


Goście, którzy decydują się na skorzystanie z naszej oferty, mają do dyspozycji teren zielony, gdzie można zorganizować wypoczynek na świeżym powietrzu. Ogród sprawdza się najlepiej w okresie letnim, gdy możliwe jest zorganizowanie przyjęcia przy grillu. Teren jest dobrze utrzymany i oświetlony, dzięki czemu można z niego korzystać całą dobę. Ogród jest również miejscem, gdzie organizowane są przyjęcia okolicznościowe. Dostosowana infrastruktura pozwala na przygotowanie części posiłków na zewnątrz, a także zapewnia gościom atrakcje podczas imprezy. Jest to także idealne miejsce na organizację ślubu cywilnego dla pary młodej, która decyduje się na takie rozwiązanie i poszukuje atrakcyjnego miejsca na zorganizowanie ceremonii zaślubin i przyjęcia weselnego.

Relaks


Ogród jest niewątpliwie miejscem na głęboki relaks. Bujna i pięknie utrzymana roślinność dodaje uroku, dopasowane oświetlenie tworzy niepowtarzalny klimat, w którym można odpocząć od zgiełku dużego miasta i codziennych obowiązków. Atutem jest z pewnością bezpośrednie wyjście do ogrodu z części restauracyjnej, co czyni z tego miejsca strefę relaksu dla gości.

Korzystając z naszej oferty noclegowej, możecie Państwo zjeść śniadanie w ogrodzie. To wyjątkowa propozycja na ciepłe, letnie poranki. W ciszy, wśród zieleni można delektować się naszymi potrawami, odpoczywając i pozwalając sobie na relaks przy filiżance porannej kawy, upajając się pięknym widokiem.