Pokoje

Pokoje


Pałacyk Pod Jodłami to także część hotelowa. Dysponujemy ośmioma pokojami dla dwudziestu osób, które mogą stanowić miejsce odpoczynku dla gości weselnych, uczestników szkolenia lub partnerów biznesowych. Zadbaliśmy o to, aby komfortowe pokoje dostosowane były do najwyższych standardów jakościowych zarówno w zakresie wystroju wnętrz, jak i elementów wyposażenia.

Noclegi stanowią element oferty organizacji imprezy okolicznościowej w naszym ośrodku lub też mogą być samodzielną usługą, zamawianą przez gości indywidualnie. Proponujemy atrakcyjne ceny noclegów połączonych ze śniadaniem. Zapewniamy także możliwość wykupienia całodziennego wyżywienia w naszej restauracji.

Pokoje weselne


Pokoje weselne są nieodłącznym elementem organizacji przyjęcia. Można w nich zakwaterować gości spoza miasta, a także dzieci, które pod okiem rodziców mogą odpocząć podczas imprezy. Każdy pokój jest wyposażony w łazienkę, telewizor, klimatyzację, ręczniki oraz niezbędne kosmetyki. Gościom weselnym umożliwiamy także skorzystanie z oferty śniadaniowej, która wliczona jest w cenę noclegu. Pokoje można wynająć na jedną lub więcej dób, w zależności od Państwa potrzeb i aktualnych rezerwacji.

Noclegi Piaseczno


Nasza oferta adresowana jest także do gości indywidualnych, których interesują noclegi w Piasecznie. Pałacyk Pod Jodłami jest idealnym miejscem na kilkudniowy odpoczynek, z dala od zgiełku miasta. Goście mogą skorzystać z oferty restauracyjnej, zamawiając całodzienne wyżywienie lub wybierając jedynie wersję ze śniadaniami.

Wygodne pokoje umożliwiają odpoczynek, a infrastruktura Pałacyku pozwala na miłe spędzenie czasu w ogrodzie, na tarasie, czy w restauracji. Komfort zapewni Państwu bardzo dobre wyposażenie pokoi oraz możliwość skorzystania na miejscu z ofert dodatkowych np. seansów w grocie solnej. Naszym gościom proponujemy atrakcyjne warunki cenowe wynajmu pokoi.

Osoby, które interesuje wygodny nocleg w Piasecznie, zapraszamy do kontaktu, ustalenia szczegółów pobytu i dokonania rezerwacji.