Restauracja

TRADYCJA SPOTYKA SIĘ Z NOWOCZESNOŚCIĄ


Menu restauracji Pałacyk Pod Jodłami Szef Kuchni Mariola Urbanek wraz z zespołem skomponował w oparciu o tradycyjne receptury kuchni polskiej, w połączeniu z europejską sztuką kulinarną. Dzięki temu każdy koneser dobrych smaków odkryje u nas kompozycje rozpieszczające podniebienie, które dodatkowo zabiorą Państwa w prawdziwą kulinarną podróż, angażując maksymalnie wszystkie zmysły. Co więcej, menu w naszej restauracji tworzone jest odrębnie w zależności od aktualnej pory roku. Sezonowość powala nam maksymalnie czerpać z bogactwa natury i wykorzystywać świeże produkty od lokalnych dostawców.

NAJESZ SIĘ DO SYTA!


Na początek polecamy wytrawne przystawki, by skutecznie pobudzić kubki smakowe. Będą one idealną zapowiedzią obiadu, a przy tym umilą oczekiwanie na dania główne w prawdziwie smakowity sposób. Aromatyczne i rozgrzewające zupy skomponowane z nieoczywistych i egzotycznych na pierwszy rzut oka składników są pierwszą częścią tradycyjnego dwudaniowego obiadu. Starannie wyselekcjonowane składniki, sprawdzone receptury oraz naturalne bogactwo ziół sprawia, że serwowane zupy zaskoczą Państwa niecodziennym smakiem i wyrazistym zapachem.

Restauracja Piaseczno


Fanom lekkich posiłków dedykujemy chrupiące i treściwe sałatki, które zaspokoją głód dzięki kompozycji polskich warzyw od sprawdzonych lokalnych dostawców, pachnących serów i świeżych krewetek.

Dania główne z najwyższej jakości mięsem i idealnie dobranymi dodatkami zaskoczą oryginalnymi połączeniami. Tradycyjny sposób przyrządzania i marynowania mięsa w duecie z wyrazistymi składnikami zainspirowanymi kuchnią europejską tworzą kompozycje, które na długo zapadają w pamięć.

Desery zaś, w których pierwsze skrzypce gra prawdziwa czekolada z owocowymi akcentami, będą słodkim uwieńczeniem wyjątkowej uczty smaków.