Zyskaj czas na gotowaniu i wesprzyj lokalną restaurację

Pałacyk Pod Jodłami to miejsce warte odwiedzenia na piaseczyńskiej mapie kulinarnej. Wprowadzenie restrykcji w związku pandemią koronawirusa skłoniły nasz zespół do opracowania dedykowanej propozycji menu lunchowego – z dowozem do domu, biura lub z odbiorem na miejscu. Jakich dań możesz się spodziewać? Na jakie korzyści możesz liczyć przy wykupieniu abonamentu obiadowego? Poznaj szczegóły naszej oferty i pozwól odkryć przed sobą przygotowane przez nas propozycje lunchowe.

Lunch Piaseczno – dlaczego warto?

Pałacyk Pod Jodłami to miejsce, w którym tradycyjne potrawy kuchni polskiej zostały wzbogacone o europejski pierwiastek. Wartość dodaną stanowi też elegancki wystrój restauracji – wykwintność tego miejsca podbije smak każdej potrawy. Obecnie staramy się upowszechnić dostęp do naszego menu szerszemu gronu odbiorców. Jeśli zatem pracujesz zdalnie na terenie Piaseczna lub okolic łącząc obowiązki zawodowe z opieką nad dziećmi docenisz wartość w smacznym posiłku dostarczonym prosto pod Twoje drzwi.  

Co zyskujesz wykupując abonament lunchowy?

– bezkontaktowe dostawy, bez konieczności interakcji z dostawcą przy płatności – przykładamy szczególną wagę do bezpieczeństwa naszych pracowników i klientów,

– gwarancję otrzymania posiłku przyrządzonego według unikalnych receptur – zafundujemy Ci zupełnie nowe smaki nawet dobrze znanych Ci potraw,

– możliwość wymiany mięsnych składników na te preferowane przez Ciebie,

– menu dostosowane także dla najmłodszych,

– kompozycje smakowe, które trafią w gust nawet najbardziej wymagających koneserów.

Jeśli zatem hasło „kuchnia polska Piaseczno” jest bliskie Twojemu sercu (i podniebieniu) – przekonaj się sam i przetestuj nasze propozycje lunchowe, które dowieziemy do Ciebie między godz. 12 a 16 za 19,90 zł. 

Catering lunchowy Piaseczno – dowóz do Twojej firmy

Proponujemy preferencyjne warunki dla klientów firmowych. Jeśli zależy Ci na zapewnieniu benefitów pozapłacowych Twoim pracownikom oraz na wsparciu lokalnych biznesów – wówczas lunch z dowozem na terenie Piaseczna i okolic będzie trafnym wyborem. Przy zamówieniach powyżej 20 zestawów oferujemy pojedynczy lunch w kwocie 16,90 zł.

Wykorzystaj lockdown do poszerzenia swoich horyzontów kulinarnych

Zamknięte restauracje nie skreślają Twoich kulinarnych podróży – przekuj tę sytuację na swoją korzyść i sprawdź przygotowane przez nas propozycje.

Udostępnij: